סדרת CPM פרימיום ( EDGE(7.5KW-15KW

סדרת (CPM (7.5kw-15kw- מערכת האויר הדחוס שלמה אמינה והכחסכונית ביותר,מערכת ההנעה כולל מנוע מקורר שמן מגנט קבוע IE4 עם הנעה ישירה 1: 1. פעולה שקטה עם טווח מהירויות הפעלה רחב- יכולות עבודה לפי צריכת אויר נתונה טווח יכולת עבודה רחב של  %(20-100), מייבש אויר מתאים וקולט אויר 270L, סידרה יוצרה לכל צורכי המשק ,בנוסף מכונות אלו יווצרו לעבודה עד 16 באר למטרת חיתוכים בלייזר.

 

סדרת CPM פרימיום ( EDGE(7.5KW-15KW

 

 

 חברתנו היא הסוכנות  ההפצה המורשת  בישראל עבור מדחסים תוצרת  ®ANEST IWATA-SCR COMP

 

אנו מציעים תמיכה טכנית מלאה וייעוץ מקצועי לכל אורך הדרך על מנת שנוכל להבטיח את המדחס הנכון שנבחר ליישומים שלכם.

טל מדחסים מספקת מלאי בישראל של מדחסים במהירות קבועה ומדחסי מהירות משתנים יחד עם מלאי מקיף וחומרי תחזוקה מתכלים כמו מסנני אוויר, מסנני שמן ומפרידי שמן.

 

♦ חברת SCR COMPבשיתוף עם חברת הבעלים INEST IWATA פיתחו מדחסים בורגים קומפקטים המעוצבים בייחודיות ובעלות פטנטים בלעדיים לחסכון באנרגיה.

ניתן לחסוך עד 60% מצריכת החשמל בהשוואה למדחסים ממתחרים אחרים בענף

מדחסים אלו מורכבים ברמת גימור הגבוהה בעולם במנוע חשמליים מקוררי שמן ובנויים בהגנה מירבית ואטימות בתקינה  בין לאומית של IP 65-

מלבד למגוון היתרונות והפטנטים הקיימים במכונות של ®SCR COMP, החברה מקפידה לייצר מנועים חשמליים באטימות מירבית והגנה מחומ"ס,נוזלים ואבק ויכולת עבודה גם בתנאי האקלים הקשים ביותר.

♦ יעילות אקסטרים – המנוע החשמלי שמיוצר בתוך שטחי המפעל מיוצר בקפידה ושומר על אחוזי נצילות מנוע סטנדרטים מעל לדרישות הדרקטיבה של רמת  IE4.

 

סדרת CPM פרימיום ( EDGE(7.5KW-15KW

נתונים טכניים:

סדרת CPM פרימיום ( EDGE(7.5KW-15KW

 

שתף

מעוניינים במדחס איכותי ומשתלם?

אל תתפשרו השאירו פרטים ונחזור בהקדם

דילוג לתוכן