קומפרסור למכירה

במידה וגם אתם מחפשים אחר קומפרסור למכירה, הרי שחברת "טל מדחסים" היא המקום הנכון לפנות אליו! חברתנו מעמידה לרשות לקוחותיה מגוון רחב של קומפרסורים איכותיים, הן למכירה והן להשכרה, ומעבר לכך מספקת גם שירותי אחזקה למדחס בורגי, להבים ובוכנתי. הנכן מוזמנים ליצור קשר עם חברתנו כבר היום וליהנות מן השירות המוביל בתחומו אשר פועל בכל עת לשם מתן המענה המקצועי והמדויק בעבור כל צורך אינדיבידואלי שלכם.

דגשים חשובים בשעה שאתם מחפשים קומפרסור למכירה

מדחס אוויר הינו חיוני בעבור השלמת משימות שונות ומגוונות בכל ענפי התעשייה והמוסכים השונים. כך שבשעה שגם אתם מחפשים אחר קומפרסור למכירה, חשוב יהיה לתת את הדעת גם על הנקודות הבאות:

  • בשלב הראשון חשוב לציין כי אין סיבה להתפשר על עזרתם של המקצוענים. התייעצו עם צוות מנוסה בתחום אשר יוכל לעזור לכם לבחור בצורה הנכונה את הקומפרסור לו אתם זקוקים למשימות שלכם.
  • וודאו כי אתם בוחרים בשירותיה של חברה אשר תוכל להיות "האמא והאבא" שלכם בכל הנוגע לשירותי תיקונים ואחזקה של הקומפרסור הנבחר. זו תהיה הדרך הטובה ביותר להבטיח את העובדה כי במידה ומתגלה תקלה כלשהי במדחס, הרי שתוכלו לקבל את השירות התומך לו אתם זקוקים.
  • אל תשכחו לוודא כי החברה אשר בשירותיה אתם בוחרים תהיה אכן בעלת ניסיון עשיר בתחום אותו תוכל להעמיד לרשותכם. ניסיון עשיר בתחום והיכרות עמו על בוריו, יהיו אלו אשר יוכלו לסייע לכם לרכוש את המדחס אשר עונה על כל צורך שלכם בצורה מדויקת ויעילה במיוחד.

קומפרסור למכירה איכותי ואמין

הבטיחו את הבחירה הנכונה בקומפרסור תעשייתי לו אתם זקוקים בעזרתה של חברת "טל מדחסים". הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולסייע בהגדרה מדויקת של הצרכים שלכם, ומכאן גם בהתאמה של מדחס אוויר מקצועי, איכותי ואמין אשר עונה על כל דרישה שלכם ועומד גם בתנאי הבטיחות המחמירים ביותר. לקבלת פרטים נוספים וביצוע הזמנות צרו קשר עם חברתנו כבר היום.

אם אתם זקוקים לקומפרסור תוכלו לרכוש קומפרסור חדש מהספק או קומפרסור יד שנייה. קומפרסור יד שנייה יכול להיות הפתרון עבורכם, תלוי מהם הצרכים שלכם. לעתים נדרש שימוש בקומפרסור בתדירות שהיא לא גבוהה ולפעולה שהיא לא מאוד מורכבת או עוצמתית ובמקרים כאלו רצוי לבחון אפשרות של רכישת קומפרסור יד שנייה. לבתים פרטיים למשל הזקוקים לקומפרסור לניקוי שטח הגינה והחצר כדאי מאוד לבחון רכישה של קומפרסור יד שנייה.

קומפרסור למכירה- היכן ניתן לרכוש?

 תוכלו למצוא באתרים מקוונים שונים המתווכים בין המוכרים לבין הקונים, כמו גם בלוחות מודעות שונות. אם אתם מעוניינים בכל זאת בקומפרסור חדש מהמפעל תוכלו למצוא קומפרסור למכירה בחנויות השונות של הספקים והמפיצים.

קומפרסור למכירה – במפעלים עצמם

מפעלים שונים שנסגרים או עוברים שינויים נדרשים באותם זמנים להיפטר מהציוד הקיים ולכן יש לא מעט הזדמנויות לרכישת קומפרסורים יד שנייה. קומפרסור למכירה תוכלו גם לנסות למצוא ברשתות החברתיות בהן קיימים מרקטפלייס'ס שונים.

מפעלים ויצרנים תעשייתיים מחדשים לא אחת את הציוד שלהם וזו יכולה להיות הזדמנות מצוינת עבורכם לבחון רכישה של קומפרסור במצב כזה.

כאשר אתם בוחנים רכישה של קומפרסור לא יד ראשונה חשוב לוודא את תקינות הקומפרסור, את עוצמת העבודה שלו, את איכות החומרים שלו, היכן יש זמינות של חלקי חילוף עבורו במידת הצורך, האם יש עוד אחריות והאם תעודת האחריות בהישג יד, ואת הפרטים הטכניים על מנת לוודא התאמה בין הקומפרסור לבין הצרכים הספציפיים.

קומפרסור למכירה – חלקי חילוף, שמנים וטיפולים

תוכלו למצוא לא רק קומפרסור למכירה אלא גם חלקי חילוף במלאי זמין ומייבשי אוויר. פעילותם של קומפרסורים רבים דורשת את נוזל השמן ותוכלו למצוא שמנים שונים לרכישה הדרושים לפעולת הקומפרסור. מומלץ לבצע טיפול לקומפרסור אחת לחצי שנה עד שנה ולכן התחזוקה היא מאוד חשובה. כאשר אתם רוכשים קומפרסור מהחנות או מהספק בדקו האם אתם מקבלים במסגרת האחריות והשירות אפשרות לתחזוקה במפעל עצמו, שכן זה יכול להיות מאוד לא ריאלי לקבל שירות תחזוקה לקומפרסור בתחנה של הספק ולא במפעל עצמו.

אם הינם מחפשים קומפרסור למכיר תוכלו לרכוש בטל מדחסים מגוון רחב של קומפרסורים איכותיים.

שתף

מעוניינים במדחס איכותי ומשתלם?

אל תתפשרו השאירו פרטים ונחזור בהקדם

דילוג לתוכן