מערכות אוויר לתעשייה

מערכות אוויר לתעשייה

תעשייה מתקדמת
 זאת תעשייה מנצחת!

לקוחות יקרים , הנכם מוזמנים להתרשם ממערכות אוויר דחוס העומדות בכל התקנים הבינלאומיים המחמירים ביותר בענף.

חברתנו מציעה סדרות של מערכות אוויר דחוס לכל דרישה תוך כדי הקפדה על סטנדרטים של ייצור המלווה כולו במערכת בקרה, פיתוח ואיכות מהגבוהות בעולם כאשר כל תשומת הלב פונה לבקרה ופיתוח חדשנות הטומנת בתוכה התייעלות אנרגטית  ושמירה על איכות הסביבה.

כיידוע פעולת יחידת הדחיסה הבורגית הוכיחה את עצמה במשך שנים רבות כעבודה יעילה ואפקטיבית ביותר לכל צרכי המשק בשל מגוון יתרונות כמו רמת רעש נמוכה , יכולת תפוקת עבודה מרבית 24/7 ובעלויות רכישה סבירות, אך יחד עם זאת מדחס אוויר בורגי מלווה בהוצאות חשמל רבות ומתן התייחסות לכל המתרחש במערכות האוויר של המפעל שלכם.

לשם כך חברת  ANEST IWATA-SCR COMP  היצרנית, חולשת על 100,000 מ"ר  וממוקמת בעיר שנחאי.

תחת בקרה ,פיקוח ופיתוחים חדשניים של חברת הבעלים ANEST IWATA היפנית ושיטת מיקור חוץ אפקטיבית.

מערכות אוויר לתעשייה
מערכות אוויר לתעשייה

מערכות אוויר לתעשייה

חברתנו מספקת שירותי תחזוקה/תקלות ומכירת מדחסים מותאמים לכם ולכל  תחומי התעשייה , ייצור וגימור (טקסטיל מזון, נגרות, עיבוד שבבי ,ברזל ועוד), רפואה ציבורית ודנטלית, מפעלי ייצור בעולם ההייטק, כל הציוד מורכב בפטנטים רשומים  ובלעדיים בחסות שיתוף הפעולה בין חברת הבעלים לחברה היצרנית.

ANEST IWATA-SCR COMP® shanghi screw compressors

,מוצרינו נמכרים בכל אזורי העולם והוכחו כמוצרים המשתלמים ביותר לרכישה בתחומיהם כמו כן בכל הקשור בהיבטי הרכישה והחיסכון האנרגטי המרבי שניתן להשיג  בשימושיהם .

חשוב לחברתנו לציין כי מטרתנו להביא את ההשקעה האופטימלית עבורכם תוך שימת דגש על מוצרים באיכות מרבית והתמקדות בפיתוח וייצור טכנולוגי מתקדם על מנת שתוכלו לקבל מאתנו את התפוקה המדויקת ביותר בהכי פחות צריכה אנרגטית. .

מוצרינו נבדקו והינם מסוגלים לחסוך כ- 60% מצריכת החשמל בהשוואה למדחס אוויר הפועל במהירות קבועה ,(תלוי בתנאי משתמש).

אל תהססו פנו אלינו , ותקבלו פתרונות הנדסיים מצוות מקצועי קשוב ומסור שיפיקו עבורכם שקט תעשייתי ואת מיטב החיסכון לאורך שנים רבות.

מעוניינים במדחס איכותי ומשתלם?
אל תתפשרו השאירו פרטים ונחזור בהקדם
מגוון השירותים שלנו
מערכות אוויר לתעשייה
שירותי אחזקה לכל סוגי המערכות

רשת בטחון נוספת אשר כוללת אחזקה שוטפת, ביקורות על בסיס חודשי הכוללות בדיקה כללית למערכת האוויר ותחזוקה מונעת וכן התחייבות להגעה מהירה ללקוח.

מערכות אוויר לתעשייה
שירותי ייעוץ ומתן פתרונות

בסיום האפיון מתייעצים במחלקת ההנדסה על מנת להגיע לפתרונות האופטימלים עבור כל לקוח ולקוח,לאחר ביצוע הזמנה אנו מבצעים לפי הצורך ע״י המהנדסים שרטוטים לביצוע העבודה.

מערכות אוויר לתעשייה
אופטימזיציית מערכות והתייעלות אנרגטית

המלצות הרלוונטיות ללקוח על מנת לשפר את מערכת האוויר תפעולית ואנרגטית וכתוצה מכך להגיע לחיסכון משמעותי בעלות החשמל לייצור אוויר דחוס.

מערכות אוויר לתעשייה
מספקים אחריות בכפוף לחוזה שירות עד 10 שנים

הסכם האחריות מקנה ללקוחות שקט תעשייתי, עמידה בלוח הטיפולים לאורך התקופה ומבטיח שמירה על איכות האוויר וניצולת אנרגטית מקסימלית לאורך כל תקופת עבודתו של המדחס.

מערכות אוויר לתעשייה
דילוג לתוכן