מהו מדחס בורגי ומהם יתרונותיו?

החיפוש שלכם אחרי פתרונות טכנולוגיים שיוצרים את סביבת העבודה המושלמת, ‏גורם לכם לחשוב גם על הצורך להשקיע בהתקנה וברכישה של מדחס בורגי לחלל הפנים של המפעל. אתם רוצים להבין בדיוק מה הם היתרונות של מערכת כל כך מורכבת, וחשוב לכם לעבוד עם אנשי צוות מיומנים, כמו אנשי הצוות של חברת טל מדחסים, בשביל לבחור את הפתרון הנכון ביותר לצרכים שלכם.

מערכת מנוע עוצמתית – שמתאימה לחוויית העבודה

‏מערכת מדחס בורגי היא ‏מערכת שיוצרת דחיסה של אוויר מחלל החוץ אל תוך חלל הפנים בצורה עוצמתית מאוד על בסיס מנוע. ‏המנוע מסתובב על ציר קבוע, אשר מאפשר לכם לצמצם למינימום האפשרי את הצורך בשימוש באנרגיות מתכלות כמו שמן ‏על מנת להפעיל את המדחס. אך באותה נשימה, מדובר גם על מוצר שמאפשר לכם לדחוס כמות גדולה של אוויר בפרק זמן קצר מאוד.

מדחס בורגי – הוא מדחס יעיל אנרגטית

‏מבחינת ניצול האנרגיה, אחת הדרכים הכי טובות ליצור פתרונות שמתאימים לחלל הפנים של הנכס שלכם היא הבחירה להתקין מדחס בורגי‏גם בגלל האפשרות להשתמש בכוח ‏התנועה המתמקדת על מנת להכניס אוויר אבל גם בגלל שיש ‏יחס תפוקה גדול מאוד אל מול גודל המערכת. כלומר גם אם אין לך מספיק מקום אתם עדיין הצליחו ליצור כמות מספקת של אוויר בגלל העוצמה של המדחס.

שמירה על ניצול נכון ונוח של המערכת

‏לאורך זמן, הפתרון של מדחס בורגי ‏הוא פתרון שמאפשר תחזוקה גבוה מאד ואיכותית מאוד. בעיקר משום שמדובר על מערכת עם חיישנים מיוחדים שנותנים לכם התראה על כל בעיה, ואתם יודעים מתי אתם צריכים לבצע תחזוקה שוטפת או מתי חשוב לפנות לקבלת טיפול של בעיות עומק אצל אנשי המקצוע.

‏אנשי הצוות של חברת טל מדחסים יעזרו לכם לבחור ‏את הפתרון הנכון ביותר לכם ולבצע את ההתקנה של מדחסים בטיחותיים בצורה מסודרת בבית העסק שלכם. לפרטים נוספים וליצירת קשר עם אנשי הצוות ניתן לפנות לטלפון מספר ‏04-8722820.

שתף

מעוניינים במדחס איכותי ומשתלם?

אל תתפשרו השאירו פרטים ונחזור בהקדם

דילוג לתוכן