השכרת קומפרסור

כפי שאתם בוודאי יודעים, קומפרסורים הינם מתקנים אשר מספקים לחץ אוויר גבוה על ידי יניקת אוויר אל תוך מיכל הלחץ. אותם המכשירים היעילים נדרשים בעבודתו של המגזר העסקי והפרטי גם יחד, אך זאת לא תמיד באופן תדיר. בדיוק במצבים הללו ניתן יהיה לפנות אל חברת "טל מדחסים" המקצועית לשם השכרת קומפרסור. חברתנו מקפידה להעמיד לרשות לקוחותיה את המוצרים והפריטים האיכותיים והאמינים ביותר, זאת מתוך מטרה לאפשר לכל אדם או עסק את היכולת להשלים את משימותיו על הצד הטוב ביותר.

השכרת קומפרסור – הכירו את היתרונות

השכרת קומפרסור תעשייתי טומנת בחובה מגוון רחב של יתרונות מעניינים, כאשר בין הבולטים שבהם ניתן יהיה למנות גם את הנקודות הבאות:

  • לא תמיד נזדקק למדחס למשך זמן רב. לעיתים השימוש בו יהיה רלוונטי רק למספר פרויקטים קצרים, כך שאין יותר מידי טעם לרכוש קומפרסור חדש. ניתן יהיה להשכיר את כלי עבודה זה ולחסוך בהוצאות על הרכישה עצמה.
  • בשעה שאתם רוכשים מדחס אוויר, הרי שיהיה עליכם לשאת גם בעלויות התחזוקה שלו בכל עת. השכרת קומפרסור חוסכת מכם את ההוצאה המשמעותית הזו כמו גם את הזמן שיהיה עליכם להשקיע במלאכת התיקונים.
  • השכרת הקומפרסור ניתנת לתקופת זמן משתנות. כך שגם במידה ואתם זקוקים לקומפרסור לתקופה קרה וגם אם אתם זקוקים לו לתקופה של מספר חודשים, הרי שהשגתו אפשרית לכל פרק זמן משתנה בו אתם מעוניינים.

השכרת קומפרסור לבחירתכם

חברת "טל מדחסים" מעמידה לרשות לקוחותיה מגוון עשיר של קומפרסורים בגדלים שונים, תפוקות שונות ותצורות ניידות מגוונות. בכך למעשה אנו יכולים לספק את המענה המדויק בעבור כל צורך שלכם. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולסייע בביצוע הבחירה הנכונה בפריטים להם אתם זקוקים. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברתנו כבר היום ולקבל את המענה התכליתי והמקצועי ביותר בעבור כל שאלה אשר עשויה להתעורר בנושא.

השכרת קומפרסור

 

קומפרסורים (מדחס אוויר) הם שימושיים מאוד בסקטור התעשייתי והם לוקחים חלק בשרשראות ייצור, כמו למשל מדחסי צביעה לצביעת שטחים נרחבים בזמן קצר. קומפרסורים אחרים משמשים לפעולת ניפוח  או ניקוי מאסיבי.

מחירו של קומפרסור משתנה מאוד בהתאם לפונקציונאליות שלו ולגודל כאשר קומפרסורים פשוטים יכולים לעלות כמה מאות שקלים ואילו קומפרסורים תעשייתיים פי כמה וכמה. מסיבה זו יש מקרים בהם כדאי הרבה יותר לשכור קומפרסור על פני רכישה של אחד כזה. השכרת קומפרסור נפוצה במגזר התעשייתי והפרטי.

השכרת קומפרסור לשימוש קצר

השכרת קומפרסור עונה על הצורך של שימוש בקומפרסור לפרויקט חד פעמי או לתקופה זמן מוגבלת כמו למשל לכמה חודשים בודדים. לפרקי זמן קצרים ניתן להשכיר קומפרסור איכותי שעובד בצורה טובה מאוד, על אף שלא מדובר בקומפרסור חדש מבית היצרן.

השכרת קומפרסור – תחזוקה

חשוב לקחת בחשבון שהשכרת קומפרסור חוסכת לא רק את עלות הרכישה של קומפרסור אלא גם את הוצאות התחזוקה שלו על כל המשתמע מכך – אנשי צוות, כלי עבודה ועוד.

האלטרנטיבה של השכרת קומפרסור מאוד אידיאלית וחשוב מאוד לבחון אותה כאשר עולה הצורך בשימוש בקומפרסור. תוכלו לשכור קומפרסורים בגדלים שונים ובדגמים שונים למגוון שימושים.

רכישה קומפרסור

אם בכל זאת החלטתם לרכוש קומפרסור כדאי שתשימו לב לכמה דברים חשובים. יש מגוון של יצרנים בשוק המדחסים כאשר לא כולם מייצרים קומפרסורים מחומרים איכותיים. בדקו את המוניטין של היצרן, את תקופת האחריות ואת רמת השירות. אלמנט נוסף הוא התאמה למזג האוויר הים תיכוני מדברי. מזג האוויר בישראל הוא חם ולח ולכן קומפרסור שמתאים לסביבה כזו הוא קומפרסור המגיע עם מערכת קירור. במידה ונדרש להחליף חלקים במדחס  – שימו לב שהחלקים מקוריים. זה לא מובן מאליו כי תוכלו לרכוש חלקים מקוריים מהספק ממנו רכשתם את הקומפרסור.

נכון שקומרפסור יכול להיות הוצאה גבוהה אבל זה לא אומר שכדאי להתפשר על קומפרסור זול ולא איכותי. ועוד אלמנט חשוב שלעתים יש נטייה לפספס – עוצמת הרעש של המדחס בעת פעולתו. מדחס מייצר רעש, ולכן רצוי לבחון את פעולתו לפני הרכישה. טל מדחסים הינה חברה מקצועית המספקת קומפרסורים איכותיים להשכרה

שתף

מעוניינים במדחס איכותי ומשתלם?

אל תתפשרו השאירו פרטים ונחזור בהקדם

דילוג לתוכן