מעוניינים במדחס איכותי? הגעתם למקום הנכון

השאירו פרטים ותהנו ממגוון הטבות ומבצעים

  מדחס בורגי

  במידה וגם אתם מחפשים אחר מדחס בורגי, הרי שחברת "טל מדחסים" תהווה ללא ספק את הכתובת הנכונה בעבורכם. המדחס הבורגי הינו יחידה אשר תפקידה העיקרי הוא בייצור אנרגיה של אוויר דחוס לטובת מגוון רחב של שימושים שונים בהם לא ניתן יהיה לעשות שימוש באנרגיה חשמלית. המדחס הייחודי הזה יוצר כוח רב ועוצמתי אשר יכול לסייע בקלות וביעילות גם בהנעה של מכונות, מילוי אוויר ואפילו שינוי אבקות, זאת במגוון רחב של סוגי מפעלים שונים בתעשייה, קידוחים ומוסכים. 

  מה הוא מדחס בורגי וכיצד הוא פועל?

  • מדחס בורגי הינו למעשה מדחס אוויר אשר מופעל באמצאות מנוע. אותו מנוע מסתובב, ובכך גורם לדחיסה של גז, או במקרה שלנו – האוויר. 
  • המדחס הייחודי הזה נע על גבי צירים, נקודה אשר חוסכת ממנו את הצורך במשאבת שמן, שהרי נוצר לחץ השמן באופן טבעי הודות להפרשי הלחצים הקיימים בין דחיסה ליניקה במהלך פעולתו של המדחס הבורגי. 
  • חשוב לציין כי מדחס זה פועל בעזר חיישנים והינו כולל מנגנון בקרה פנימי אשר מתריע על כל בעיה או אלמנט שזקוק לתיקון או לעבודת תחזוקה חיונית למכשיר. 
  • המדחס בעל תפוקה משמעותית במיוחד לאור בעובדה כי הינו יחסית קטן מבחינה פיזית, דבר אשר הופך אותו לנוח במיוחד לעבודה בשטח או בעבור התעשיות הקטנות. כך למעשה ניתן יהיה לשלב ביעילות את המדחסים הללו בכל מקום עבודה. 

  מדחס בורגי במחיר משתלם

  על מנת להבטיח את רכישתו, השכרתו או אפילו תיקונו וטיפול במדחס שלכם, הרי שחשוב יהיה לבחור בשירותיה של חברה מקצועית בתחום, דוגמת חברת "טל מדחסים". חברתנו שמחה לעמוד לרשותכם בכל והצוות המקצועי והמנוסה שלה יסייע לכם הן בהתאמה של המדחס לצרכים ולמשימות שעומדות בפניכם, והן בטיפול ותיקון מדחסים מסוגים שונים. לקבלת פרטים נוספים בנושא, קבלת מענה מדויק על כל שאלה וקבלת ייעוץ ותמיכה בכל נושא, צרו קשר עם חברתנו כבר היום. 

  מעוניינים במדחס איכותי? אל תתפשרו

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

   חברה לקידום אתרים ובניית אתריםם