מעוניינים במדחס איכותי? הגעתם למקום הנכון

השאירו פרטים ותהנו ממגוון הטבות ומבצעים

  מדחס אוויר

  מדחסי אוויר

  כיצד בוחרים מדחס אוויר אמין ויעיל? יש כמה אלמנטים שחשוב לבחון אותם לפני שמשקיעים תקציב לא מבוטל ברכישת מדחס אוויר, ובייחוד כאשר מדובר על רכישת מדחס לצרכים תעשייתיים. השיקול הבסיסי בבחירת המדחס שרוכשים הוא מהי המטרה שלשמה רוכשים את המדחס. לצרכים ביתיים כמו ניקוי הגינה או חפצים עדינים נזדקק למדחס אוויר שונה לגמרי לעומת המדחס שאותו נצטרך כאשר מדובר על צביעה או הטבעה.

  מדחס אוויר לשימוש ביתי

  גם כאשר מדובר על מדחס אוויר לשימוש ביתי חשוב למקד את המטרה ואת נפח העבודה. אם אתם מתכוונים להסתייע במדחס לתקופה ארוכה לצורך פעולה מסוימת הרי שכדאי להשקיע במדחס איכותי וגם כזה שיש לו נפח מספק. מדחס כזה אומנם יהיה גדול יותר ויתפוס לכם יותר שטח אבל הוא יהיה שימושי ויעיל יותר. במידה והמדחס שלכם יעמוד במרפסת או בגינה חשוב לקחת בחשבון את הטמפרטורה החמה בקיץ הישראלי, ובכלל לאורך ימות השנה בארץ. ולכן יש לרכוש מדחס מחומרים איכותיים המגיע עם מערכת קירור מתאימה.

  מדחס אוויר – מהירות העבודה

  יש חשיבות עצומה למהירות העבודה של המדחס, בייחוד עבור פסי ייצור במפעלים. ככל שהמדחס יעבוד מהר יותר ויספק תפוקה גבוהה יותר ליחידת זמן נתונה, הרי שעבודה תהיה מהירה יותר והפריון גבוה יותר. במידה והמטרה היא לשימוש ביתי בתדירות שהיא לא גבוהה הרי שייתכן שכדאי דווקא לחסוך בהיבט הזה ולרכוש מדחס טוב אך לא כזה שהוא הרבה יותר יקר רק משום שמהירות העבודה שלו הרבה יותר גבוהה.

  מדחס אוויר – בטיחות ותו תקן

  אל תרכשו מדחס אוויר במידה והוא לא מגיע עם תו תקן ועם תעודת אחריות. מדחס שנמכר ללא תו תקן הוא מדחס שעלול לסכן את המשתמשים בו ואת הסביבה כולה. בייחוד כאשר מדובר על מדחס אוויר שמיועד לעבודה במזג האוויר הישראלי החם והלח.

  טל מדחסים הינה חברה מקצועית בעלת ניסיון רב המספקת מגוון מדחסי אוויר איכותיים.

  מדחס אוויר רוכשים רק אצל המקצוענים

   

  מעוניינים במדחס איכותי? אל תתפשרו

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

   חברה לקידום אתרים ובניית אתריםם